O firmě

Náš cíl

Naším cílem je zajistit lepší bydlení pro uživatele bytových domů. Pomoci najít a zrealizovat vše potřebné  k maximální spokojenosti uživatelů. Vždy jsme hledali optimální řešení přímo pro každý objekt a můžeme nabídnout zkušenosti s těmi nejmodernějšími technologiemi, které se nám daří prosazovat. 

Jsme především stavební společnost, která se zaměřuje na realizace, ale zkušenosti získané v realizacích dokážeme přenést do plánování ostatních objektů a pomoci tak bytovým domům ve všech fázích jejich příprav. 

 

Vznik společnosti

První zkušenosti s revitalizací panelových domů získali naši pracovníci již v roce 2005, a to pod hlavičkou sesterské firmy VORLÍČEK-PLAST s.r.o. Tato firma zabývající se více jak 20 let převážně výrobou plastových oken a dveří, v roce 2005 rozšířila svojí nabídku služeb o dodávky kompletní rekonstrukce obvodového pláště panelových domů. Pod touto hlavičkou jsme úspěšně revitalizovali v Praze a Středočeském kraji cca 15 panelových domů. Tuto činnost se koncem roku 2008 rozhodli majitelé odštěpit od firmy VORLÍČK-PLAST a založili novou společnost PANEL – PROJEKT s.r.o. Tato nová společnost přebírá od firmy VORLÍČEK-PLAST veškerou činnost týkající se revitalizace panelových domů včetně všech pracovníků.

VP
PP

 

Neváhejte a nechte si od naší firmy vypracovat nezávaznou cenovou nabídku.

Proč s námi?

  • nabízíme kompletní revitalizaci celého domu
  • důkladně seznámíme s navrženým řešením všechny členy SVJ, nebo BD
  • s námi můžete uzavřít jednu smlouvu na celé dílo
  • jednání probíhá výhradně s našimi pracovníky
  • nabízíme variantní řešení a nejmodernější technologie